• Catering Wrocław

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, stale udoskonalanej ofercie oraz wyjątkowej dbałości o poziom Naszych usług, tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój wielu imprez i wydarzeń. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych Klientów.

 • PRZERWY KAWOWE

  Zajmujemy się organizacją przerw kawowych, podczas których można delektować się nie tylko wspaniałym smakiem świeżo parzonej kawy czy herbaty, ale również doskonałymi wypiekami, które specjalnie dla Państwa przygotujemy.

 • LUNCHE

  Catering to również lunche, które możemy dla Państwa zorganizować. Bez względu na wielkość firmy czy przedsiębiorstwa przygotujemy lunche według wybranych pozycji z naszego rozbudowanego menu.

 • PIKNIKI

  Pikniki i wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, to dla Nas doskonałe wyzwanie. Zajmujemy się organizacją zarówno małych imprez plenerowych, jak i tych ogromnych pikników dla korporacji, gdzie przychodzą setki pracowników wraz z rodzinami.

Uroczystości rodzinne

Pojawienie się dziecka to ogromne święto w rodzinie. Pierwszą okazją do świętowania są chrzciny, na których dziecko przedstawiane jest rodzinie. Proponujemy organizację takiej właśnie uroczystości.prowadzenie kantyn Oferujemy zapewnienie odpowiednich posiłków na tę uroczystość. Od ciepłych dań, przez ciasta aż po przekąski oraz napoje. Dziecko rośnie, mija 8-9 lat i rodzice muszą organizować kolejne uroczystości rodzinne, tym razem pierwszą komunię. Pierwszokomunijne dziecko zazwyczaj oczekuje ulubionych smakołyków na obiad, gigantycznego, pięknie udekorowanego tortu i oczywiście drogich prezentów.
Jako że sama organizacja uroczystości jest wystarczajaco absorbująca, proponujemy zaoferować catering na uroczystości rodzinne, gdzie oczywiście nie zabraknie kulinarnych ulubieńców, domowych, polskich potraw. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mail.

Kontakt