• Catering Wrocław

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, stale udoskonalanej ofercie oraz wyjątkowej dbałości o poziom Naszych usług, tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój wielu imprez i wydarzeń. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych Klientów.

 • PRZERWY KAWOWE

  Zajmujemy się organizacją przerw kawowych, podczas których można delektować się nie tylko wspaniałym smakiem świeżo parzonej kawy czy herbaty, ale również doskonałymi wypiekami, które specjalnie dla Państwa przygotujemy.

 • LUNCHE

  Catering to również lunche, które możemy dla Państwa zorganizować. Bez względu na wielkość firmy czy przedsiębiorstwa przygotujemy lunche według wybranych pozycji z naszego rozbudowanego menu.

 • PIKNIKI

  Pikniki i wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, to dla Nas doskonałe wyzwanie. Zajmujemy się organizacją zarówno małych imprez plenerowych, jak i tych ogromnych pikników dla korporacji, gdzie przychodzą setki pracowników wraz z rodzinami.

Lunche

Słowo lunch przywędrowało do Polski z języka angielskiego i bardzo szybko stało się modnym określeniem popołudniowego posiłku. Lunch to najczęściej określenie obiadu służbowego lub obfitego posiłku w godzinach pracy poza miejscem pracy.prowadzenie kantyn Osoby dbające o sylwetkę decydują się na lżejszą postać lunchu w postaci sałatki i soku. W dużych firmach wyjście na lunche jest akceptowaną formą budowania relacji międzyludzkich oraz nawiązywania kontaktów handlowych. Prawdą jest stwierdzenie, że o interesach najlepiej rozmawia się przy dobrym jedzeniu. Przy posiłku milkną spory, a smakowite jedzenie odpręża. Smaczny posiłek znacznie ułatwia rozmowy biznesowe, które nie odbywają się w zaciszu gabinetu, ale w miejscu publicznym.
Oferujemy przygotowanie lunchy dla małych jak i dużych firm. Jako że nasze menu jest bardzo rozbudowane, każdy znajdzie z naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie.

Kontakt