• Catering Wrocław

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, stale udoskonalanej ofercie oraz wyjątkowej dbałości o poziom Naszych usług, tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój wielu imprez i wydarzeń. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych Klientów.

 • PRZERWY KAWOWE

  Zajmujemy się organizacją przerw kawowych, podczas których można delektować się nie tylko wspaniałym smakiem świeżo parzonej kawy czy herbaty, ale również doskonałymi wypiekami, które specjalnie dla Państwa przygotujemy.

 • LUNCHE

  Catering to również lunche, które możemy dla Państwa zorganizować. Bez względu na wielkość firmy czy przedsiębiorstwa przygotujemy lunche według wybranych pozycji z naszego rozbudowanego menu.

 • PIKNIKI

  Pikniki i wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, to dla Nas doskonałe wyzwanie. Zajmujemy się organizacją zarówno małych imprez plenerowych, jak i tych ogromnych pikników dla korporacji, gdzie przychodzą setki pracowników wraz z rodzinami.

Bankiety firmowe

Bankiety firmowe są częścią funkcjonowania większych firm. Zaprasza się na nie zasłużonych pracowników, ważnych kontrahentów. Bankiety firmowe to wielkie święto w firmie.prowadzenie kantyn Organizowane są z okazji podpisania ważnego kontraktu, rocznicy, ukończenia jakiegoś projektu, wejścia na rynek nowego produktu. Organizowane są w hotelach, luksusowych restauracjach, bądź w reprezentacyjnych salach firm. Na bankietach najczęściej podaje się jedzenie w formie szwedzkiego stołu. Bankiety to okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów zawodowych i towarzyskich, poznania pracowników z innych filii danej firmy.
Taka impreza to moment, w którym można przekonać się, że z szefem można porozmawiać nie tylko o pracy. Właśnie w organizacji takiej uroczystości, chcielibyśmy Państwu towarzyszyć. Posiadamy bardzo różnorodne menu, na takie właśnie, specjalne okazje.

Kontakt