• Catering Wrocław

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, stale udoskonalanej ofercie oraz wyjątkowej dbałości o poziom Naszych usług, tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój wielu imprez i wydarzeń. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych Klientów.

 • PRZERWY KAWOWE

  Zajmujemy się organizacją przerw kawowych, podczas których można delektować się nie tylko wspaniałym smakiem świeżo parzonej kawy czy herbaty, ale również doskonałymi wypiekami, które specjalnie dla Państwa przygotujemy.

 • LUNCHE

  Catering to również lunche, które możemy dla Państwa zorganizować. Bez względu na wielkość firmy czy przedsiębiorstwa przygotujemy lunche według wybranych pozycji z naszego rozbudowanego menu.

 • PIKNIKI

  Pikniki i wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, to dla Nas doskonałe wyzwanie. Zajmujemy się organizacją zarówno małych imprez plenerowych, jak i tych ogromnych pikników dla korporacji, gdzie przychodzą setki pracowników wraz z rodzinami.

Imprezy plenerowe

Spotkanie dla miłośników zabawy i piwa, czyli Oktoberfest. Podczas zabawy przeniesiemy Państwa do bawarskiej wioski, gdzie piękne kobiety i tradycyjny kufel smakowitego szlatchetnego piwa wraz z preclami i kiełbasą sprawi, iż na każdym kroku będzie można poczuć niepowtarzalną atmosferę oktoberfest.prowadzenie kantyn Atmosferę niczym z Bawarii zapewnimy Państwu dzięki specjalnym dekoracjom. Na gości czekać będzie iście jarmarkowy wystrój: stoły cateringowe ozdobione warzywami, snopkami siana, pętami kiełbasy i czosnku, beczki z piwem i winem oraz drewniane ławostoły z obrusami w biało-niebieską bawarską kratkę. Umieścimy także drewniane tabliczni z nazwami browarów. Dodatkowo poustawiamy snopy zboża, figury Bawarczyka i Bawarki, kosze jabłek oraz warzyw i kukurydzy. A nad sceną lub na ścianie zostanie umieszczony podświetlony widok bawarskiej wioski. Nad stołami zawisną biało-żółte wieńce i biało-niebieskie materiały jak w prawidzwej Octoberfest hali.

Przy wejściu i każdym stanowisku będą stały hostessy w ludowym bawarskim stroju i każdemu wchodzącemu na imprezę podarujemy:

Jak na prawdziwe Oktoberfest przystało zabawa rozpocznie się po oficjalnym rozkorkowaniu beczki z piwem z okrzykiem: Ozapf ist Angezapft ist!, którego dokona sam Prezes firmy. Potem piwo popłynie z beczki, powiają się ubrane po bawarsku kelnerki w kolorowych sukienkach z dużymi dekoltami i podadzą piwo pozostałym uczestnikom imprezy.

Podczas pikniku nie może zabraknać odpowiedniej muzyki. Pierwszą część wieczoru proponujemy Państwu występ zespołu tyrolskiego, grajacego muzykę w stylu alpejskim. Poprowadzi on dla Państwa prawdziwą Biesiadę. Muzykę będzie przeplatać dowcipami, oryginalnymi konkursami a publiczność weźmie czynny udział w zabawie.

A gdy na dworze będzie już ciemno, około północy zaprosimy Państwa na pokaz tańca z ogniem. Będzie to widowiskowy pokaz kręcenia ogniami z elementami tańca. W tle energetyczna muzyka. Różnorodne układy, bardzo efektowne żonglowanie. Żądnym mocniejszych wrażeń, możemy zaproponować pokaz fakira zaklinającego ogień i połykajacego ognistą pochodnię.

Dla spragnionych rywalizacji, przygotujemy liczne konkursy:

Wszystkie konkurencje gwarantują wspaniałą zabawę, ale aby jeszcze zwiększyć poziom emocji zapropononujemy Państwu loterię. Uczestnicy zabaw i konkursów biorący udział indywidualnie lub grupowo, za każdą wygraną konkurencję będą otrzymywać "MARKI". Na końcu nastąpi licytacja nagród ukrytych w beczkach. Kto zdobędzie więcej marek podczas konkursów, ma szansę wylicytować swoją nagrodę z beczki, a zabawa jeszcze lepsza, gdyż nikt nie będzie wiedział, co licytuje.

Atracje już mamy, przejdźmy teraz do głównego bohatera pikniku czyli piwa. Jak przystało na Oktoberfest nie może go zabraknąć. Proponujemy państwu skorzystanie z jednej z wybranych opcji:

Dla wzocnienia klimatu pikniku w stylu Oktoberfest, proponujemy Państwu pełny catering skłądający się z tradycyjnych dań bawarskich. Jedzenie serwowane będzie bez talonów w formie stanowisk grillowych. W skład menu wejdą m.in zupy, dania mięsne, dania jarskie, ciasta oraz napoje zimne i gorące.

Smakoszom piwa zaproponujemy ponadto: bawarski stół przekąsek czyli pajdy chleba ze smalcem, kanapki ze śledziem i cebulką, ogórki kiszone, porozwieszane pęta kiełbasy, główki czosnku słodkie piwne przekąski – na każdym stole dla skamoszy poustawiamy precle: z sezamem, z solną, z kminkiem, śmietankowe. Do tego będą dostępne sosy, w których chętni mogą maczać precle: czosnkowy, karmelowy, pomidorowy.

Kontakt