• Catering Wrocław

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, stale udoskonalanej ofercie oraz wyjątkowej dbałości o poziom Naszych usług, tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój wielu imprez i wydarzeń. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych Klientów.

 • PRZERWY KAWOWE

  Zajmujemy się organizacją przerw kawowych, podczas których można delektować się nie tylko wspaniałym smakiem świeżo parzonej kawy czy herbaty, ale również doskonałymi wypiekami, które specjalnie dla Państwa przygotujemy.

 • LUNCHE

  Catering to również lunche, które możemy dla Państwa zorganizować. Bez względu na wielkość firmy czy przedsiębiorstwa przygotujemy lunche według wybranych pozycji z naszego rozbudowanego menu.

 • PIKNIKI

  Pikniki i wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, to dla Nas doskonałe wyzwanie. Zajmujemy się organizacją zarówno małych imprez plenerowych, jak i tych ogromnych pikników dla korporacji, gdzie przychodzą setki pracowników wraz z rodzinami.

Prowadzenie kantyn

Znaczenie słowa kantyna zmieniało się na przestrzeni lat. Dawniej prowadzenie kantyny było związane z wojskiem. Był to wojskowy sklep, w którym można było kupić podstawowe produkty, np: papierosy, bieliznę, środki czystości, gazety, prasę, herbatę i kawę. prowadzenie kantynW czasach PRL-u prowadzenie kantyny oznaczało prowadzenie budki, w której sprzedawało się napoje oraz przydrożne jedzenie. Obecnie nazwę kantyna noszą niektóre restauracje, bary oraz punkty przydrożnej obsługi. Kantyna dziś jest kojarzona z szybkim jedzeniem z urokliwymi i stylowymi restauracjami. Oferujemy Państwu uruchomienie kantyny umożliwiającej korzystanie nie tylko z gorących posiłków ale również sałatek, wszelkiego rodzaju napojów czy zakąsek. Do Państwa dyspozycji zapewniany dania z oferty stałej a także tej zmiennej, która zapewnia różnorodność osobom stale korzystającym z naszych usług.

Kontakt