• Catering Wrocław

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, stale udoskonalanej ofercie oraz wyjątkowej dbałości o poziom Naszych usług, tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój wielu imprez i wydarzeń. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych Klientów.

 • PRZERWY KAWOWE

  Zajmujemy się organizacją przerw kawowych, podczas których można delektować się nie tylko wspaniałym smakiem świeżo parzonej kawy czy herbaty, ale również doskonałymi wypiekami, które specjalnie dla Państwa przygotujemy.

 • LUNCHE

  Catering to również lunche, które możemy dla Państwa zorganizować. Bez względu na wielkość firmy czy przedsiębiorstwa przygotujemy lunche według wybranych pozycji z naszego rozbudowanego menu.

 • PIKNIKI

  Pikniki i wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, to dla Nas doskonałe wyzwanie. Zajmujemy się organizacją zarówno małych imprez plenerowych, jak i tych ogromnych pikników dla korporacji, gdzie przychodzą setki pracowników wraz z rodzinami.

Przerwy kawowe

Pracownicy podczas całego dnia pracy, niezależnie od tego, czy trwa on 8 godzin, czy 12 potrzebują kilku minut przerwy. Przerwy kawowe są niezbędnym elementem higieny pracy, dają możliwość odpoczynku, zregenerowania sił. prowadzenie kantyn Przerwy kawowe sprzyjają również integracji zespołu – pracownicy mogą swobodnie rozmawiać nie tylko na tematy związane z pracą. Takie przerwy to dobry czas na zjedzenie śniadania. Przerwa na kawę to czas na odprężenie.
Kawą lub herbatą trzeba się delektować – nie można ich pić za szybko i zawsze warto mieć przy sobie coś słodkiego – czekoladę lub ciastko. Takie połączenie na długo poprawia nastrój. Stosując powyższą zasadę, oferujemy Państwu organizację przerw kawowych. Świeżo parzona kawa, soki owocowe, a do tego pyszne domowe wypieki, to tylko niewielki ułamek naszej oferty na przerwę w pracy.

Kontakt